Volatilita automatů

Přestože si to většina hráčů neuvědomuje, volatilita a rozptyl ve skutečnosti hrají důležitou roli při našem rozhodování o tom, které hry upřednostňujeme, a jejich dobré pochopení může zvýšit zábavu a ziskovost.

Vaše šance na výhru s hracími automaty se liší od jedné hry ke druhé. Nejprve se můžete podívat na návrat hry k hráči (RTP), abyste určili své šance. RTP ukazuje, kolik můžete očekávat výhry od hry v dlouhodobém horizontu. Pokud má slot 96 % RTP, pak teoreticky vrátí 96 eur za každých 100 vsazených eur.

Mnoho poskytovatelů online automatů nabízí procenta výplat za své hry. Volatilita automatů je dalším důležitým faktorem při určování vašich výher. Měří, do jaké míry jsou krátkodobé výsledky v souladu s RTP.

Volatilita automatů je rizikovým faktorem spojeným s hrami na automatech. Představuje, jak často a kolik můžete očekávat, že vyhrajete. Volatilita je faktor, který krátkodobě určuje vaše výhry. Je v souladu s mírou návratnosti hráče (RTP), která vypočítává procento celkových sázek vyplacených hráčem v dlouhodobém horizontu.

Volatilita je slovo, které znají hráči na výherních automatech. Termín se vztahuje na množství rizika, které je spojeno s hrou, přičemž se uvádí, kolik a často se od ní očekává výhra. Obvykle existují tři typy volatility – nízká, vysoká a střední.

Když má slot nízkou volatilitu, očekává se, že hráčům poskytne výhry často, ale v malých částech.

Na druhé straně vysoká volatilita nastavuje prostor pro jejich výplaty, ale riziko, které přichází s čekáním, stojí za to, protože výhry jsou značné.

Hry se střední volatilitou leží mezi těmito dvěma variacemi a rozdělují výhry s mírou s ohledem na intenzitu a velikost.

Automaty s vysokou volatilitou se považují za mnohem riskantnější. To znamená, že zřídka dávají výherní kombinace, ale masivní výplaty. Takové automaty zpravidla upřednostňují lidé, kteří mají dostatek času, trpělivosti a dostatečně velký bankroll k tomu, aby mohli pokračovat v točení bez velkých výher.

výhody:

Prodloužená doba hraní

Jednodušší správa bankrollu

Menší ztráta

Zápory

Malé jackpotové ceny

Nízké hodnoty vyhrávají

Málo bonusových funkcí

Automaty se střední volatilitou se vyznačují průměrnou úrovní rizika a jsou mezi hráči velmi oblíbené, jelikož se jedná o šťastný kompromis mezi hrami s vysokou a nízkou volatilitou. Automaty se střední volatilitou jsou ideální pro ty, kteří nechtějí riskovat příliš mnoho ze svého bankrollu, ale stále hledají velké výhry.

výhody

Střední hodnota vyhrává

Slušné jackpoty

Tony bonusových kol

Zápory

Výhra není častá

Jackpoty nejsou velké

Automaty s nízkou volatilitou se vyznačují velkým počtem malých úsporných výher během vašeho hraní. To znamená, že tyto hry zahrnují nízkou úroveň rizika. Jsou skvělé pro hráče, kteří se nenahánějí za velkými jackpoty a upřednostňují časté, malé nebo středně velké výplaty s minimem vynaložených peněz.

Saska bet bez nabízí příležitost zahrát si online hry s různou volatilitou. Zahrajte si své oblíbené hry odkudkoli online prostřednictvím nejoblíbenějšího kasina Saska bet.