Vánoční večírky Brno a velký sál v hotelu Gregor

Vánoční večírky patří k oblíbeným součástem firemní kultury. Pro zaměstnance představují vítané zpestření, pro zaměstnavatele znamenají možnost vyjádřit díky za práci, kterou zaměstnanci odvádějí. Hledáte vhodný prostor pro uspořádání toho svého? Velký a malý sál modřického hotelu Gregor Brno jsou vám k dispozici.

Konferenční sál hotelu Gregor má vše potřebné

Velký sál platí za jakýsi středobod hotelového prostoru. Nechybí v něm nic, co byste při takové příležitosti mohli potřebovat. Sál je samozřejmě vytápěn, akce v letních měsících vyžadují naopak klimatizaci, která je taktéž dostupná.

K dispozici je v sále technika, půjčit si můžete dataprojektor, samozřejmostí je pokrytí wifi sítí, která je ostatně dostupná v celém hotelu, pokud by se po skončení akce rozhodli vaši zaměstnanci, že se chtějí ubytovat, aby nemuseli cestovat nazpět. Přijedou-li vlastním vozem, u budovy je samozřejmě vlastní parkoviště. Hotel jako takový je velmi dobře dopravně dostupný.

Na přání mohou zaměstnanci do sálu zajistit vše tak, aby pro dobrou zábavu až do pozdních nočních hodin nic nechybělo. Dispozice prostoru dovolují i výstavbu pódia. Na něm může vystupovat živá kapela, s objednáním vám v hotelu taktéž pomohou.

Zábava, která ve velkém sále nikdy nekončí

Do sálu je možno objednat i konferenciéra, který se stane vtipným a příjemným průvodcem, díky kterému zábava rozhodně neumlkne ani minutu. Bavit se můžete podle libosti, nevadí ani větší společnost. Sál je umístěn tak, aby byl v klidu, nikdo nerušil vás a ani vy jste svým veselím nikomu nevadili.

Vchod do sálu je přímo z parkoviště, vybaven je stejně tak samostatným vstupem na pódium. To dovoluje pohodlně připravit například aparaturu, pakliže se rozhodnete pro živou hudbu. I v případě hudby reprodukované vám hotelový tým s jejím zařízením ochotně pomůže.

V předsálí velkého sálu najdete moderní bar, ve kterém funguje obsluha. Jeho kapacita je 30 hostů. Přímo v sále je možno rozmístit rautové stoly s teplým nebo studeným občerstvením. Pohoštění můžeme navrhnout taktéž slané či sladké. O vše se předem postarají hoteloví zaměstnanci, stačí si včas zadat rezervaci prostor v zadaném termínu a dohodnout konkrétní představu.

Co nabídne malý sál

Malý sál představuje alternativu velkého sálu. Je stejně moderní a vybavený, využít můžete například zapůjčený flipchart. Pojme však menší počet osob, konkrétně pouze 50. Do velkého sálu se naproti tomu vejde celkem 200 lidí. Malý sál může posloužit pro komorněji pojatý vánoční večírek v menším počtu osob.

Obsluhu v malém sálu zajišťuje personál přilehlé restaurace, případně mohou zúčastnění využít i hotelovou restauraci. Ta nabízí celkem 40 míst k sezení a příjemnou rodinnou atmosféru. Spolu s pronájmem salonku lze využít catering.