Velký sál a konferenční prostory Brno

Moravská metropole je velmi častým cílem setkávání odborníků z nejrůznějších oborů. Hledáte vhodné zázemí pro konferenci, firemní prezentaci nebo jinou akci? Využijte velký sál hotelu Gregor Brno. Co vám nabízí?

Velký sál hotelu Gregor – prostor i pro vaši konferenci

Velký sál tvoří jakousi dominantu hotelových prostor, která na sebe bere celou řadu podob. V sezóně se zde pořádají většinou kulturní akce, je častým dějištěm maturitních či jiných plesů nebo vánočních večírků. Oblíbený je taktéž mezi snoubenci, jelikož skýtá dostatek prostoru pro svatební hosty. Pak se velký sál mění v květinový ráj plný ozdob a stolů doslova přetékajících lákavými lahůdkami.

A v neposlední řadě se v konferenčním sále odehrávají právě přednášky, konference nebo workshopy. Pro tento typ akcí zde nechybí nic důležitého. Sál je vybaven moderní audiovizuální technikou. Samozřejmě je pro maximální pohodlí všech účastníků vytápění a plně klimatizovaný. V případě potřeby lze navíc variabilně modifikovat jeho členění.

Vybavení velkého sálu

Celková kapacita velkého sálu činí až 200 osob. Pro akce menšího rozsahu je k dispozici v hotelu Gregor ještě prostor další. Tím je malý salonek. Vybavený je obdobně, to znamená moderní technologie v podobě projektoru s plátnem. Pohodlně se sem vejde 50 osob, proto je vhodný spíše pro komorní události, kde si přejete dostatek soukromí. Často se využívá například pro pořádání školení.

Jak velký sál, tak i malý salonek je možné pro maximální komfort všech zúčastněných zajistit občerstvením. Kompletní cateringové služby zahrnují nejen přípravu samotného menu, ale také personál, výzdobu i příslušné vybavení. O skladbě rautu si rozhoduje zadavatel sám, po předchozí domluvě lze připravit jakoukoli podobu. Hotelová nabídka má pouze inspirativní charakter, skladbu lze upravit a přizpůsobit specifickým požadavkům, ať již má být výsledná podoba teplou nebo studenou kuchyní. Samozřejmostí je za všech okolností milá a profesionální obsluha.

Objevte hotel Gregor Brno

V případě příznivého počasí lze využívat nejen prostory sálu v interiéru, ale případně hosty přemístit do exteriéru. Součástí hotelu je rovněž přístupná venkovní zahrádka. K budově přísluší parkoviště a Modřice představují velmi dobře dostupnou lokalitu. Hotel se nachází u sjezdu z dálnice Praha – Ostrava, přibližně 10 minut od centra Brna.

Po skončení konference na vás mimo konferenční prostory sálu čekají moderně vybavené pokoje, které hostům poskytnou potřebné zázemí pro odpočinek, práci nebo vstřebání právě nabytých poznatků. Celkem je k dispozici 12 dvoulůžkových pokojů, 2 apartmány a 1 rodinný pokoj. Snídaně se poskytuje formou švédských stolů. Připravena je v půvabné restauraci, která se může pyšnit nejen povedenou gastronomií, ale i nádherným výhledem na město.