Netradiční formy reklamy

Reklama je kreativní věda, rychle se rozvíjí, hodně se s ní experimentuje, neustále se vytvářejí nové netradiční metody a formy. Některé z nich se objevují společně s novým produktem a zmizí, když výrobek opouští trh, jiná zůstává po dlouhou dobu. Mnoho zahraničních firem ponechává značné prostředky na provádění experimentů s netradičními reklamními metodami. Letáky, brožury, noviny a mnoho dalších typů reklamy jsou zastaralé a nemají úspěch. Konkurence je obrovská, a proto obchodníci, restauratéři, hoteliéři a ostatní jsou nucení přemýšlet o nových typech reklam. Snaží se přijít s něčím novým, neobvyklým, aby lidé věnovali jejich reklamě náležitou pozornost.

Cukr a tic tac s logem

Potisk cukru ke kávě to je klasika a jako reklama nikdy nezklame. Lidé cukry s logem sbírají a mají o ně velký zájem. Tady se rozhodně vyplatí zůstat u této efektivní a léty osvědčené reklamy. Pokud se chcete odlišit od konkurence, nechte si stejně jako cukr zabalit do reklamního obalu oblíbenou cukrovinku Tic Tac. Možná nevíte, že jedna pastilka Tic Tacu je z 95 % procent tvořená cukrem a nese název podle tikání hodinek. V druhé polovině osmdesátých let se Tic Tac zařadil na čtvrtém místě jako nejprodávanější cukrovinka na světě. Tic Tac se nejen konzumuje, ale někteří lidé z něj dokonce vytvářejí efektní umělecká díla.

Cukr v obalech s potiskem jede

Cukr v obalech s logem se stal samozřejmostí a to nejen ve stravovacích zařízeních a restauracích, ale také v kancelářích, kosmetických salonech a jinde. Je slušnost nabídnout svým klientům čaj nebo kávu a cukr s logem firmy je znamením úspěchu společnosti a její modernity. Navíc je zcela hygienický a pohodlný k užívání. Svatebnicukr.com vyrábějící cukr či Tic Tac s potiskem, vám pomůže s vytvořením loga, vyrobí a doručí objednávku v co nejkratší době.