Byl vášnivý rybář: Teď jezdí na ryby se synem na invalidním vozíku | Armyrepelent.cz

V pátek 3.6. 2022 nám zaslala paní Eva N. z Bruntálu zajímavý e-mail který z části s jejím svolením zveřejňujeme.

Dobrý den Alexi,

děkuji vám za zaslání balení navíc, chtěla jsem se s vámi podělit o nepříjemnou skutečnost, která se stala v roce 2020 mému manželovi.Můj manžel je vášnivý rybář, jezdí kousek za město na Slezskou Hartu i na víkend, bere s sebou i syna Jana. Nikdy mě nenapadlo, že se může jednou taková normální víkendová nocovačka proměnit doslova v peklo. Bohužel, je už pozdě a čas nedokážeme vrátit.

Manžel přijel klasicky na oběd v neděli, protože v pondělí musel na ranní, nějaké kapry a štiku jsem zpracovala a uložila do mrazáku. Slyším volání :” Evi, prosím tě něco tu mám můžeš se podívat, není to klíště ?” Bylo, nad pasem vzadu v křížové oblasti měl přisáté malé klíště.Šla jsem pro pinzetu, klíště vytáhla a pomazala vodou po holení.

Nevěnovala jsem tomu pozornost. Byla středa, manžel přišel z práce dříve, říkal že ho bolí hlava a je asi nachlazený, unavený. Myslela jsem si že je to asi chřipka. V pátek se jeho stav zhoršil, měl vysoké teploty, horečku jelikož syn neměl ještě řidičský průkaz a já také ne, zavolala jsem sanitku. Měla jsem strach celý se chvěl, třásl. Chtělo s mu zvracet. Tehdy jsem pochopila, že to chřipka není.

Manžela odvezli, nechali jej v nemocnici. Volala jsem co s ním je, doktor mi sdělil že má zápal mozkových blan. Lékaři navíc zjistili rozvoj levostranné obrny horní končetiny, postupně narůstání slabosti a poruchy vědomí, dýchání a polykání, kdy bylo nutno zavést umělou plicní ventilaci a sondu do oblasti žaludku to už jej vrtulníkem přepravili do Ostravy. Nevěděla jsem co budu dělat, ta představa. Proklínala jsem to jeho rybaření, nadávala že se nenechal očkovat, ani žádné repelenty nekupoval protože říkal, stejně jsou k ničemu a teď..

Jeho neurologické postižení se nakonec zhoršilo až do obrny tří končetin, takže pobýval v rehabilitačním ústavu v Kladrubech, léčba mu pomohla částečně, dnes může sice hýbat pravou ve které má cit, ale levá ruka je na tom o dost hůře. Nemůže chodit, necítí končetiny. Ty problémy, starosti, kdy zdravý manžel za pár týdnů skončí na invalidním vozíku, nepřeji ani nejhorší kamarádce. Syn si udělal čerstvě autoškolu, částečně tak nahrazuje manžela pro větší nákupy.

Když mi kamarádky říkali, že ten jejich taky jezdí na ryby.. mám z toho husí kůži a není mi vůbec dobře. Proč vám to píši, Alexi říkáte si.

Přeji si aby si to lidé uvědomili, jak se může hned změnit celý život a manželství jenom kvůli tomu, že nebyl manžel očkovaný a nepoužíval vůbec žádné repelenty.Narazila jsem na vás na facebooku, zarazila mě ochrana 3 měsíce a také to, že stačí nastříkat repelent jen na oděv. Můj syn je po Covidovém očkování a na toto slovo je nepříčetný, a tak jsem u vás objednala velké balení za které děkujeme, tady v Bruntále máme takový malý rybníček mezi paneláky, je tam také bohužel tráva a chci syna chránit.

Když je hezké počasí, bere manžela na ryby alespoň pro ten pocit, má nastříkané všechny “hadry”, manželovy maskáče jsem potají také nastříkala, není to cítit a poznat.Přiznali mu invalidní důchod a já si musela najít druhou práci.

Ten kdo neprožije tuto zkušenost, velmi těžko uvěří. Lituji, že jsem o vás nevěděla dříve, zachránilo by to naši rodinu, já bych se ho neptala jestli mám jednou za rok u vás koupit repelenty za třitisíce i mít jistotu, že celý rok kluk i muž bude chráněný a nedopadne jako dopadl, tak mě osobně to za to stojí. To je důvod proč píši. Lidi nepodceňujete klíšťata, ty následky nestojí za to, zkazí to celý život i vašemu okolí.

Ještě taková vsuvka jak jsme spolu telefonovali, a říkal jste mi o těch záclonách tak to mohu potvrdit, syn vyzkoušel nastříkat záclony v celém bytě, a potvrzuji mouchy i komáři leží na koberci do několika pár hodin, jsem ráda že to nesmrdí a hlavně že to perfektně funguje.Prosím vás, pokud můžete zkuste můj příběh zveřejnit aby ty šťastné rodiny i s dětmi, dávali velký pozor a nešetřili na zdraví.

Hezký pátek přeje Eva N.

Další podobné zprávy, které od vás chodí budeme zveřejňovat postupně. Jsou inspirativní a varující. Doporučujeme se v ideálním případě naočkovat a chránit své oděvy.

Pro všechny kteří dočetli až sem nabízíme novým zákazníkům jedno balení zdarma navíc, pokud si objednáte například Vietnam dostanete druhý zdarma, pokud si objednáte Vietnam Extreme dostanete druhý Extreme zdarma. Více : https://armyrepelent.cz/byl-vasnivy-rybar-ted-jezdi-na-ryby-se-synem-na-invalidnim-voziku/

Slevový kód na -13% pak obdrží každý náš zákazník, kde jej může využívat průběžně na nákupy až do konce roku 2022.

Naše Facebook Stránka: https://www.facebook.com/ArmyRepelent.CZ

Naše Facebook Skupina:https://www.facebook.com/groups/1153769328728134

Jsou malí, zákeřní a slušně hnusní.