Barevné respirátory pro vaší ochranu

Nošení ochranného respirátoru je nejlepším způsobem, jak se chránit před onemocněním COVID 19. Běžné ochranné respirátory si můžete koupit kterémkoliv obchodě. Ne vždy však poskytují stejnou ochranu. Proto je správné si je kupovat od ověřených prodejců.

Nošení kvalitního respirátoru na veřejnosti je velmi důležité preventivní opatření. Je to nejlepší, co umíme udělat při ochraně před korona virem. Na veřejnosti denně potkáte množství asymptomatické lidí, kteří mohou nevědomky šířit virus.

Existují různé typy ochranných masek. Na začátku pandemie se běžně nosili látkové masky, které si mnozí lidé vyrobili doma. Tyto látkové masky však neposkytují dostatečnou ochranu před virem. Ochranné masky N95 jsou navrženy tak, aby vytvořily jakousi ochranu kolem nosu a úst. Jsou vyrobeny ze speciální syntetické tkaniny, aby odfiltrovali nejméně 95% velmi malých částic ve vzduchu včetně virů a bakterií.

Dosud jsme se běžně setkali jen s obyčejnými bílými popřípadě černými respirátory. Pokud se rádi oblékáte a chcete vypadat stylově za každých okolností, však existuje nová možnost jak přizpůsobit svůj outfit stylovým ochranným respirátorem.

Barevnyrespirator.cz přináší nové barvy a designy ochranných respirátorů, které přinášejí možnost sladit masku se svým outfitem. Navíc vás barevný respirátor chrání úplně stejně jako bílý. Vyberte si u nás kvalitní barevný respirátory nebo vzorovaný respirátor s potiskem z mnoha barev a nápaditých designů.

Naše barevné respirátory splňují požadavky certifikace. Nakupujte barevné respirátory v mnoha stylových barvách a designech na Barevnyrespirator.cz ještě dnes!