Profi vybavení pro pizzerie

Češi milují pizzu – je to nepopiratelné! Není překvapením, že to vede k otevírání nových pizzerie. Nové pizzerie potřebují kvalitní vybavení pro pizzerie, aby mohli nabídnout skutečně vynikající pizzu.

Takže, pokud jste jedním z podnikatelů, kteří chtějí prodat svou první pizzu, zde je seznam vybavení potřebného pro pizzerii, s sebou nebo do restaurace.

Pizza pec

Pec na pizzu je absolutní nezbytnou složkou na spuštění seznamu zařízení pro pizzerie, ačkoli existují různé typy pecí na pizzu, které umožňují zahájit svou pravost od základny. Malé nebo velké, cihla nebo dopravník, je tu pec na pizzu, která je pro váš nový podnik ideální. Nezapomeňte také, že musí být schopen vyhovět vašim potřebám kapacity.

Stanice pro přípravu pizzy

Pizzu je třeba někde přepracovat a profesionální počítadlo na přípravu pizzy vám umožní udržovat správné hygienické postupy a připravovat pizzu profesionálním a rychlým způsobem. Pokud máte vážné problémy s prací na svém podnikání, je jediným způsobem, jak udělat toto prohlášení, investování do profesionálních předmětů.

Míchač na těsto

Míchání cesta je základním kamenem každé restaurace na pizzu, ale brzy ho budete naštvaný, pokud vyrábíte pouze malé dávky. A co víc, výroba malých šarží zbytečně ztrácí čas a riskuje, že vaši zákazníci vyšli ze dveří. Seznam zařízení na pizzu by proto měl obsahovat mixér těsta s hmotností asi 25 kg, aby bylo dosaženo optimální výsledky.

Misky na těsto

Po smíchání tohoto cesta je třeba někde ochladit, odpočívat a vstát dříve, než se upeče. Profesionální misky na těsto na pizzu jsou nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, v neposlední řadě proto, že jsou stohovatelné a šetří místo. Pokud je vaše restaurace malá nebo si berete pizzu na cestách v dodávce, budete potřebovat veškerou vynalézavost, kterou můžete získat.

Deska na podávání pizzy

Po tom, co se pizza odloupla z trouby, co se stane dál? Pokud připravujete kontrolní seznam vybavení pro pizzerii, budete si jisti, že budete potřebovat něco, abyste mohli pizzu sloužit. Jistě, můžete si ji vzít na talíř, ale estetika je všechno a desky na servírování pizzy vám pomohou učinit prohlášení o kvalitě vašeho jídla.

Destičky na pizzu

Pokud se rozhodnete pro servírování pizzy na talířích, nezapomeňte použít speciální talíře na pizzu, které usnadňují přístup k pizzy, a ne ji chytíte na standardní nádobí. Nikdo nechce jíst pizzu z talíře, ke kterému nemá snadný přístup bez použití nože a vidličky. Další tip – nemusíte vařit pizzu talíře úplně jinak. Bílá je populární, protože pomáhá předvádět kvalitu jídla a to je přesně ta reakce, kterou chcete od svých zákazníků.