Pánské bundy pro všechny správné muže

Nezáleží na tom, jestli jste duchem dobrodruh nebo spíš městský elegán. Navíc každý správný muž je kombinací obou těchto kvalit. Kvalitní pánská bunda vás doprovází při všech aktivitách.

Elegantní pánská parka

Výborně kombinuje funkčnost a eleganci. Pánské bundy typu parka mívají prodlouženou délku a střihem tak připomínají kabát. Mají však všechny výhody bundy. Praktičnost, jednoduchou údržbu, všestrannou použitelnost pro různé příležitosti. Vyrazíte si v ní na schůzku s přáteli nebo i na výšlap do přírody. Pánské parky jsou k dostání v zimních i jarně-podzimních variantách.

Klasické zimní pánské bundy

I ve městě může být zima krutá. Zvlášť pokud nemáte dostatečně teplé oblečení. S pořádnou zimní pánskou bundou vás nepřekvapí ani největší mráz. Přestože jste pravý muž, nemusíte se obávat kapuce s kožešinovým lemem. Muži byli přece odjakživa lovci. Pokud ženy v pravěku nosily kožichy, měly je jen díky nám. Takže rozpaky nejsou na místě.

Pánský bomber 

Bomber má svůj původ v armádní letecké bundě z třicátých let. V USA byla pro vojenské účely schválena v roce 1932. Jednalo se o legendární leteckou bundu RAF vyrobenou z pravé ovčí kůže. Dnes už seženete pánský bomber z různých materiálů. Klasická kůže je stále známkou kvality a výdrže. Kromě ní je na trhu nespočet dalších variant. Bombery z koženky a z dalších syntetických materiálů. Můžete volit mezi zimními modely a lehčími bundami bez zateplené podšívky.

Pánská softshellová bunda

Softshell je moderní a funkční materiál. Pánské bundy ze softshellu jsou lehké, prodyšné a nepromokavé. Patří spíše do kategorie sportovních bund. Ale využijete je i pro běžné nošení. Sportovnímu typu prostě sedí. Pánská bunda v softshellové úpravě je nenáročná na údržbu a je vysoce funkční. Můžete volit mezi zimní variantou a přechodovou softshellovou bundou pro teplejší období.